wtorek, 25 grudnia 2012

Nietrafiony prezent

Niemalże każdemu z nas zdarzyło się kiedyś otrzymać prezent, który… nie do końca był trafiony. A najczęściej takie upominki znajdujemy pod choinką (skarpetki, kalesony, perfumy, dwie te same książki, spodnie zbyt szerokie w pasie… brzmi znajomo?). Sprzedajemy.pl niezawodnie ma na to radę. Jaką? Oczywiście…

…WIELKĄ WYPRZEDAŻ NIETRAFIONYCH PREZENTÓW!

Wielka Wyprzedaż Nietrafionych Prezentów


To już druga edycja takiej Wyprzedaży, ale w tym roku portal ma dla nas dodatkowy bonus. Mianowicie, za dodanie ogłoszenia z nietrafionym prezentem* otrzymamy aż 3 rabaty do wykorzystania w sklepach partnerskich Answear.com i Fun In Design oraz u stylistek z Fashion Flow.
Zatem, jeżeli i tym razem zdarzy się Wam (oby nie!) otrzymać taki podarunek – zapraszam na Sprzedajemy.pl! Może się bowiem okazać, że Mikołaj po prostu pomylił adresy, a ogłoszenie zostanie zauważone przez kogoś, kto marzył właśnie o takim prezencie…

* Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu dodawania ofert: http://sprzedajemy.pl/nowe-ogloszenie (dokładny regulamin akcji - kliknij TUTAJ).

2 komentarze:

  1. O, może coś dla siebie znajdę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. A może sobie coś kupię w prezencie bo mikołaj o mnie w tym roku zapomniał :-)

    OdpowiedzUsuń

To jest mój blog i zawiera on moje opinie. Jeśli masz inne - napisz. Pamietaj jednak - komentuj, sugeruj, ale nie obrażaj.