wtorek, 14 maja 2013

Artystka

Porobiły się zaległości. Czasem tak bywa. Trochę pracy, trochę problemów, wyjazd... Ale wszystko po kolei. Dzisiaj o mojej małej Artystce przez wielkie A :) Ostatnio stała się bardziej śmiała i odważna. Dużo się uczy i zapamiętuje, a potem każe się nagrywać :) Do tego zaczęła chodzić w spódniczkach, bo jak mówi, chce być ładną dziewczynką i chętnie pozuje do zdjęć. Tu próbka naszej małej sesji.Prawda, że niezła z niej modelka :) A z jej zapamiętywaniem. Słuchamy różnej muzyki, często włączone jest radio, a tam ciągle te same piosenki. nawet nie wiedziałam, że ona ich słucha i zapamiętuje. Ostatnio usiadła na krzesełku, powiedziała, że mam zabrać telefon i nagrywać, bo ona będzie śpiewać. Posłuchajcie, czego się nauczyła :)


Ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie ... Widać, spodobało się jej :)

4 komentarze:

 1. Powiedzcie co ta piosenka w sobie ma, że dzieciaki ją tak lubią!!!
  Mój dobrze nie mówi a śpiewa "ona tu je i tańci na mnie":)
  A Artystka to fajna Ci rośnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo jak słodko:). Duża panna już z Twojej córki, a Ona tańczy dla mnie to widzę dziecięcy hit.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba faktycznie to hicior :) To i tak lepsze niż jeszcze parę lat temu Ich Troje. Swego czasu trzylatki w przedszkolu podśpiewywały sobie "Za ten papieros tuż po i ten szampan tuż przed" nie mając pojęcia o czym tak naprawdę śpiewają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no w końcu prawdziwa dama z niej ;)

  OdpowiedzUsuń

To jest mój blog i zawiera on moje opinie. Jeśli masz inne - napisz. Pamietaj jednak - komentuj, sugeruj, ale nie obrażaj.