piątek, 3 sierpnia 2012

Coś dla aktywnych

Punktowiczki. Słyszałyście o tym? Program polega na tym, że korzystając z portalu (za chwilę podam jakiego), użytkownicy zbierają punkty, za które następnie mogą otrzymać pieniążki - co miesiąc do zdobycia są 3 nagrody pieniężne. Punkty zbiera się za normalne czynności wykonywane podczas korzystania z serwisu np. zalogowanie, dodanie komentarza, polubienie i inne. Szczegóły dotyczące programu dostępne są na stronie: http://pl.point.fm/punktowiczki/jak-to-dziala/ Lista punktowanych aktywności znajduje się w zakładce Punkty.


Jak działa Program PUNKTOWICZKI?
 1. Zaloguj się w portalu Point.fm, Kiciuszek.pl lub Mapkowo.pl - konto założone w jednym z serwisów obowiązuje na wszystkie.
 2. Korzystaj serwisów, dostępnych w nim funkcji i aplikacji i co miesiąc zbieraj za to punkty. Listę punktowanych aktywności znajdziesz w zakładce PUNKTY
 3. Punkty w zależności od aktywności naliczane są na koniec dnia lub na koniec miesiąca, informację o tym znajdziesz również w zakładce PUNKTY.
 4. Każdego miesiąca (kalendarzowego) prowadzony jest ranking wyników, dostępny w zakładce RANKING.
 5. Nagrody w konkursie (3 nagrody pieniężne) wygrywają 3 osoby wskazane przez JURY Programu PUNKTOWICZKI spośród 10 pierwszych w RANKINGU. Wyniki ogłaszane są pierwszego dnia kolejnego miesiąca (np. wynik za wrzesień zostanie ogłoszony 1 października).
 6. Po zakończeniu każdego miesiąca punktacja jest zerowana i uczestnicy zbierają nowe punkty.
 7. Dodatkowo JURY może przyznać uczestnikom 3 odznaczenia, będące wyróżnieniem za wkład w budowanie Serwisów. Wyróżnienia specjalne to: Super Rodzic, Złota Chochla oraz Okaz Zdrowia. Szczegóły dotyczące odznaczeń znajdują się w zakładce PUNKTY.
Fajne? Korzystamy z portalu, publikujemy opinię i jeszcze możemy na tym zarobić. Trzeba się poważnie zastanowić.

4 komentarze:

 1. bardzo kuszące :-) chyba tam zajrzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejny chwyt marketingowy. Uwierzę jak osobiście poznam zwycięzców, ale nie gdy są wirtualni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbując niczego nie tracimy. Jeśli okazałoby się, że portal nie wypłaca obiecanych pieniędzy, zawsze może umieścić na blogu antyreklamę. A wiadomo, że internet ma moc :)

   Usuń

To jest mój blog i zawiera on moje opinie. Jeśli masz inne - napisz. Pamietaj jednak - komentuj, sugeruj, ale nie obrażaj.