czwartek, 20 września 2012

Co to?

Dziś prócz dentysty mieliśmy również kolejne spotkanie w Klubie Krasnala. To już czwarte. Antosia zaczyna się otwierać. Na pierwszych zajęciach nie chciała nawet powiedziać jak ma na imię, a dziś nawet nie pytana wyrywa się do odpowiedzi. Tańce w kółku nadaj kuleją, za Boga Antosia nie chce złapać innego dziecka lub pani za rękę, więc żeby w ogóle brała udział, tańczę w kółku razem z nią. Żeby nie było, nie jestem jedyną mamą zmuszoną do podskoków i machania rękami :) Dużym plusem jest to, że zaczęła patrzeć na panią, która prowadzi zajęcia, słucha jej i wykonuje polecenia. Po zabawach przy muzyce przychodzi czas na plastykę. Ostatnio dzieci dostały kartki z wydrukowanym obrazkiem, na to kładły plastykową szybkę i to na niej malowały farbami - teoretycznie obrazek, który był pod spodem. Na koniec dostawały kartki i robiły odciski. Takie właśnie odciski przyniosłyśmy do domu, żeby pokazać tatusiowi i dziadkom jak pięknie malujemy. I tu zagadka :) Co to?

Rysunek nr 1

Rysunek nr 2
Ja wiem, bo byłam na zajęciach i widziałam jaki szablon podłożony był pod szybkę. Tatuś próbował się dopatrzeć, ale mu nie wyszło. Najciekawsze jest to, że pytana Antosia co jest na obrazku, bezbłędnie odpowiada. Cóż w końcu sama malowa, to pewnie wie co :) Ktoś ma jakiś pomysł?

1 komentarz:

To jest mój blog i zawiera on moje opinie. Jeśli masz inne - napisz. Pamietaj jednak - komentuj, sugeruj, ale nie obrażaj.