poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Klik, klik

Czy Wasza pociecha to mały uciekinier, który nie potrafi wysiedzieć na spacerze w wózku ani w foteliku samochodowym? To jest coś specjalnie dla Was - klamra Houdini Stop. Dzięki klamrze Wasze dziecko nie ściągnie więcej pasów w foteliku samochodowym czy wózku. Tak ona wygląda:


A to opinia jednej z zadowolonych mam:

"Houdini Stop to genialna i uniwersalna klamra, która uniemożliwia malcom ucieczki ze wszystkich pasów bezpieczeńswta (fotelik samochodowy, wózek, fotelik do karmienia). Blokada klamry w pewien sposób zabrania malcom zdjęcie  sobie z ramion pasów. Dodatkowo zabezpiecza przed "wyrzutem" w przód w razie wypadku, gwałtownego hamowania itp. Blokada zabezpiecza dziecko i rodzica, jedyna różnica jest taka, że dziecko fizycznie, a rodzica psychicznie. Sama jestem właścicielką tej klamry i muszę się przyznać do błędu... Choc dziś ten produkt zachwalam, że aż to, gdy stałam się jego właścicielką (delikatnie mówiąc) byłam do niego bardzo sceptycznie nastawiona. Jednak dziś wiem, że jak wcześniej myślałam (jak mówi mój mąż) zmarnowane pieniądze na dwa kawałki plastyku i jeden sztywnej dzianiny, wcale nie były zmarnowane, a wręcz przeciwnie! Dziś ta klamra jest nieodzowną częścią naszych podórży (zarówno samochodem jak i wózkiem). W sumie nie wyobrażam sobie, aby dziś pojechać gdziekolwiek bez tej klamry, z nią czuję się bezpieczniej - tak, jaką ta klamra sprawiła mi komfort psychiczny, może to nic wielkiego, ale czuję wtedy, że zrobiłam "coś" jeszcze, aby zabezpieczyć moje dziecko, że zrobiłam co mogłam. Ania"

I jak? Może warto wypróbować? 

1 komentarz:

  1. ajj u mnie to tylko sen wchodzi w gre na spacerku i w samochodzie :)

    ps zapraszam na CANDY u mnie na blogu :)
    http://pierwsze-kroki.blogspot.com/2012/04/candy.html#comment-form

    OdpowiedzUsuń

To jest mój blog i zawiera on moje opinie. Jeśli masz inne - napisz. Pamietaj jednak - komentuj, sugeruj, ale nie obrażaj.